дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > За Медиа Пет
 
Spodeli
 
   
     
     
  За Медиа Пет  
 
 
 

Медиа ПЕТ e млада компанија, составена од креативни и вредни индивидуи, сите со големо искуство во областа на графички и веб дизајн, мултимедија, но и подготовка на медиуми – Списанија и Интернет Портали.

Велат, само знаењето е пари, се друго е капител. Нашето искуство е нашиот капитал. Зад нас се многу проекти (преку 200), од многу различни индустрии, за многу земји (Македонија, Србија, САД, Канада, Франција, Холандија, Словенија).

Дел од најзначајните проекти кои гордо стојат во нашето портфолио се:

 

Koli.com.mk, 2009

Македонска Пошта – веб сајт и мултимедијално ЦД, 2005

Влада на РМ – Интернет бaнери за кампања Invest in Macedonia, 2008

Adria Airways, Словенија – вебсајт, 2003

Language School, Канада, вебсаjt, 2004

ЈТА, САД – вебсајт, за анализа на авионски сообраќај, 2007

Топлификација, вебсајт, 2003

Тоше Проески – мултимедијално ЦД – Евровизија 2004,

Влатко Стефановски – веб сајт, 2004

Миленко Неделковски – веб сајт, 2007

Мaria Vidal, Сан Франциско, фотограф, 2007

Moby – списание за технологија, 2005

Club Football (сега еSport), списание за фудбал – структура на списанието и графички дизајн, 2005

Медиа Тренд, веб сајт, мултимедијални материјали и каталози, 2005

Од првата линија на хартија, до целосна нивна имплементација и функционалност, сите целосно подготвени и изработени според врвни методи за работа и развој на софтвер и мултимедија.

 
 
 
 

Вашиот виртуелен пријател

Наједноставно, koli.com.mk може да го замислите го како ваш нов, виртуелен пријател, кој e полн со информаци за автомобилите, па може да ви помогне. Единствено што треба да направите е да го прашате, тој ќе ви одговори. А, може да го прашате за:

  1. конкретен автомобил или
  2. одредена сума која ја имате на располагање, па тој ќе ви каже кои автомобили се достапни за таа сума, или
  3. конкретни марки на автомобили или конкретни тип на мотор или
  4. било каков поспецифициран избор на марка, модел, цена, мотор, ниво на опрема...

Системот зa пребарување е истовремено полн со функционалности, и едноставен за користење. За само неколку клика вие виртуелно се наоѓате во сите салони во Македонија истовремено и гледате што има на понуда. А, може и да направите директна споредба помеѓу два или повеќе автомобили. Сега, се ви е на дофат. Само имајте желба и пари за автомобил!

Сигурно подобар, поубав, постабилен, пообемен... и пофункционален, Да, пофункционален. Тоа е идејата.

Koli.com.mk V2 e направен е да ви служи вам – кога купувате или продавате автомобили кога или кога не сте сигурни како да постапите во одредена ситуација, па ви е потребна помош.

Сите модели на автомобили кои се продаваат во Македонија сега Ви се достапни  на само неколку клика. Цени на автомобилите, ниво на опрема, фотографии, кратки и супер тестови, новости, оценки за автомобилите, предности и недостатоци, видео-материјали... Дури и официјалните ценовници на автоимпортериите. Се е тука, се во прилог на заштеда на вашето време и подобра одлука при набавка на автомобил.


Реклама

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Одберете друг автомобил