дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Volkswagen Golf IV 1.9 TDI
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI Прва објава: пред 27 месеци
Spodeli

 
Цена: 0
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 190000 Km
Година на производство: 2002 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 74 КС
Зафатнина: 4973 ccm³
Бр. на врати: 3 врати

Опрема
 
ABS, Систем за пролизгување, Алуминиумски бандажи, Металик боја, Радио /CD, Кожен волан, Аларм, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Висинско подесување на седишта, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
Гаражирана,редовно сервисирана ,регистрирана до 11.2018, сет зимски и летни гуми.

Контактирај со огласувачот
 
Маринко, од Скопје
 
071 / 302 - 668
 
Испрати e-mail до огласувачот на
andonovska.sashka@gmail.com
 
 
 
 
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Volkswagen Golf IV
 
Volkswagen Golf IV 1.9tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E
Volkswagen Golf IV 1.9 tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E
Volkswagen Golf IV
1999 год, 0 km, Бензин
2500 E
  Најевтин Volkswagen Golf IV = 0 €
  Најскап Volkswagen Golf IV = 14000 €
Просечна цена на Volkswagen Golf IV = 7000 €
Види сите Volkswagen Golf IV, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Volkswagen Golf V
2005 год, 300000 km, Дизел
5500 E
Škoda Felicia 1.9 diesel
2001 год, 250000 km, Дизел
1300 E
Škoda Forman
1994 год, 190000 km, Плин
950 E
Volkswagen Golf III 1.9tdi
1996 год, 300000 km, Дизел
1300 E
Škoda Forman 120l
1982 год, 60450 km, Бензин
250 E

Види ги сите слични модели на Volkswagen Golf IV, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Mercedes-Benz C Sport Coupe 220
2005 год, 220000 km, Дизел
0 E
Volkswagen Sharan 2009
2004 год, 0 km, Дизел
0 E
Zastava 750 Олдтајмер
1973 год, 3000 km,
0 E
Fiat Punto
2004 год, 95000 km, Бензин
0 E
Mercedes-Benz C-Class C200 Elegance
2001 год, 229000 km, Дизел
0 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk