дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > C... Cruze
C... Cruze Прва објава: пред 27 месеци
Spodeli

 
Цена: 5900
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 103000 Km
Година на производство: 2009 година
Гориво: Плин
Мотор (КС): 133 КС
Зафатнина: 1600 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Мануелна клима, ABS, Систем за пролизгување, Алуминиумски бандажи, Радио /CD, MP3, Серво волан, Аудио контроли на воланот , Кожен волан, Аларм, Централно заклучување, Централно со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Борд компјутер, Cruise Control, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување на седишта, Сензор за паркинг, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничиња, Светла за магла,

Опис на возилото
 

Контактирај со огласувачот
 
Goran, од Скопје
 
078 / 359 - 940
 
Испрати e-mail до огласувачот на
g.davitkov@gmail.com
 
 
 
 
C... Cruze
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

C... Cruze
 
C... Cruze LS+ AUTOMATIC
2009 год, 60000 km, Бензин
8000 E
C... Cruze
2009 год, 50000 km, Бензин
8000 E
C... Cruze LS
2010 год, 23000 km, Бензин
7490 E
  Најевтин C... Cruze = 5900 €
  Најскап C... Cruze = 15000 €
Просечна цена на C... Cruze = 10450 €
Види сите C... Cruze, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Fiat Brava 1.6
1998 год, 130000 km, Плин
1200 E
Ford Focus (4 врати) Karavan
2005 год, 197000 km, Дизел
3200 E
Ford Focus (4 врати) Sedan
2016 год, 22000 km, Дизел
13000 E
Renault Fluence
2011 год, 98000 km, Дизел
9200 E
Ford Focus (4 врати)
2017 год, 215000 km, Дизел
3950 E

Види ги сите слични модели на C... Cruze, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Volkswagen Golf V
2005 год, 300000 km, Дизел
5500 E
Opel Astra H
2008 год, 107504 km, Бензин
6000 E
Peugeot 607 3.0 v6
2003 год, 133000 km, Бензин
6000 E
Mercedes-Benz E-Class
2003 год, 200000 km, Дизел
6100 E
BMW Серија 1 2012 118d
2006 год, 223000 km, Дизел
5600 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk