дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Ford Mondeo old TD 1.8
Ford Mondeo old TD 1.8 Прва објава: пред 30 месеци
Spodeli

 
Цена: 800
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 262000 Km
Година на производство: 1994 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
ABS, Радио /CD, Серво волан, Централно заклучување, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување на седишта, Воздушни перничиња за возач,

Опис на возилото
 

Контактирај со огласувачот
 
Dragan , од Скопје
 
070 / 615 - 823
 
 
 
 
 
Ford Mondeo old TD 1.8
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Ford Mondeo old
 
Ford Mondeo old
2014 год, 110000 km, Дизел
1100 E
Ford Mondeo old
1998 год, 220000 km,
1550 E
Ford Mondeo old
1997 год, 147000 km, Бензин
1600 E
  Најевтин Ford Mondeo old = 0 €
  Најскап Ford Mondeo old = 22500 €
Просечна цена на Ford Mondeo old = 11250 €
Види сите Ford Mondeo old, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Opel Vectra
1993 год, 0 km, Дизел
700 E
Toyota Carina
1993 год, 0 km, Бензин
1000 E
Volkswagen Passat
1998 год, 2000000 km, Дизел
2400 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E

Види ги сите слични модели на Ford Mondeo old, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Fiat Punto I
1997 год, 177000 km, Бензин
750 E
Volkswagen Polo 2009
2001 год, 161000 km, Дизел
800 E
Renault R 9
1997 год, 150000 km, Плин
750 E
Ford Fiesta 2014 2000
2000 год, 166000 km, Бензин
750 E
Seat Arosa
1997 год, 215000 km, Бензин
850 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk