дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Fiat Brava 1.6
Fiat Brava 1.6 Прва објава: пред 28 месеци
Spodeli

 
Цена: 1200
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 130000 Km
Година на производство: 1998 година
Гориво: Плин
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Металик боја, Радио /CD, Серво волан, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Висинско подесување на седишта, Светла за магла, Кука, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
Se prodava Fiat Brava 1.6 proizvedena 1998. Plinot e BEZ ATEST. Registrirana e do 10.2018. Za povekje info javete se na 070 277 814

Контактирај со огласувачот
 
z, од Скопје
 
070 / 277 - 814
 
 
 
 
 
Fiat Brava 1.6
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Fiat Brava
 
Fiat Brava
2000 год, 148000 km, Бензин
1450 E
Fiat Brava
2000 год, 148000 km, Бензин
1800 E
Fiat Brava
2000 год, 148000 km, Бензин
2100 E
  Најевтин Fiat Brava = 1200 €
  Најскап Fiat Brava = 13000 €
Просечна цена на Fiat Brava = 7100 €
Види сите Fiat Brava, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
C... Cruze
2009 год, 103000 km, Плин
5900 E
Ford Focus (4 врати) Karavan
2005 год, 197000 km, Дизел
3200 E
Ford Focus (4 врати) Sedan
2016 год, 22000 km, Дизел
13000 E
Renault Fluence
2011 год, 98000 km, Дизел
9200 E
Ford Focus (4 врати)
2017 год, 215000 km, Дизел
3950 E

Види ги сите слични модели на Fiat Brava, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Škoda Felicia 1.9 diesel
2001 год, 250000 km, Дизел
1300 E
Volkswagen Golf III 1.9tdi
1996 год, 300000 km, Дизел
1300 E
Daewoo Matiz RACER
1995 год, 155000 km, Плин
1200 E
Ford Ka
1999 год, 129000 km, Бензин
1100 E
Opel Corsa
1998 год, 145000 km, Бензин
1200 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk