дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Toyota Carina
Toyota Carina Прва објава: пред 32 месеци
Spodeli

 
Цена: 1000
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 0 Km
Година на производство: 1993 година
Гориво: Бензин
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: врати

Опрема
 
Радио /CD, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Воздушни перничиња за возач, Светла за магла,

Опис на возилото
 

Контактирај со огласувачот
 
Milena, од Скопје
 
070 / 333 - 438
 
 
 
 
 
Toyota Carina
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Toyota Carina
 
Toyota Carina 2.0D
1994 год, 500000 km, Дизел
1200 E
Toyota Carina XLI
1994 год, 0 km, Плин
2990 E
  Најевтин Toyota Carina = 1000 €
  Најскап Toyota Carina = 2990 €
Просечна цена на Toyota Carina = 1995 €
Види сите Toyota Carina, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Ford Mondeo old TD 1.8
1994 год, 262000 km, Дизел
800 E
Opel Vectra
1993 год, 0 km, Дизел
700 E
Volkswagen Passat
1998 год, 2000000 km, Дизел
2400 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E

Види ги сите слични модели на Toyota Carina, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Škoda Forman
1994 год, 190000 km, Плин
950 E
Renault R 9 Renault R9 Broadway
1995 год, 123200 km, Бензин
950 E
Ford Fiesta 2014
1998 год, 140000 km,
1000 E
Suzuki Swift Sport 2012
1996 год, 180000 km, Бензин
1050 E
Volvo V40 Cross Coutry V40
2000 год, 155000 km, Бензин
1000 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk