дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Volkswagen Passat
Volkswagen Passat Прва објава: пред 61 месеци
Spodeli

 
Цена: 2800
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 200000 Km
Година на производство: 2000 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 110 КС
Зафатнина: 1900 ccm³
Бр. на врати: 4 врати

Опрема
 
ABS, Радио /CD, MP3, Кожен волан, Централно заклучување, Централно со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Висинско подесување на седишта, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничиња,

Опис на возилото
 
Se prodava passat 1.9TDI 110 KS , so full oprema , praven servis smeneto se ne uvezuvana prva boja klimatronik raboti servo abs airbag podnesuvanje na volan radio so CD el stakla centralno i alarm bord kompjuter Registriran e do 10 mesec 2015 godina

Контактирај со огласувачот
 
Branko, од Штип
 
077 / 934 - 576
 
Испрати e-mail до огласувачот на
tamsi.tj@gmail.com
 
 
 
 
Volkswagen Passat
 


 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Volkswagen Passat
 
Volkswagen Passat
1998 год, 2000000 km, Дизел
2400 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
  Најевтин Volkswagen Passat = 2400 €
  Најскап Volkswagen Passat = 9300 €
Просечна цена на Volkswagen Passat = 5850 €
Види сите Volkswagen Passat, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Ford Mondeo old TD 1.8
1994 год, 262000 km, Дизел
800 E
Opel Vectra
1993 год, 0 km, Дизел
700 E
Toyota Carina
1993 год, 0 km, Бензин
1000 E
Volkswagen Passat
1998 год, 2000000 km, Дизел
2400 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E

Види ги сите слични модели на Volkswagen Passat, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Citroën Xsara Picasso 2.0 HDi
2003 год, 190000 km, Дизел
2550 E
Fiat Punto
2004 год, 167000 km, Дизел
2630 E
BMW 320 E 46
2017 год, 240000 km, Дизел
3000 E
BMW 320 E 46
2017 год, 240000 km, Дизел
3000 E
BMW 320 E 46
2017 год, 240000 km, Дизел
3000 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk