дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Марка Lada Модел Niva 4x4


РЕЗУЛТАТИ

9
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1995 г. 80000 Km.
2000 €
1700 ccm3, 0 КС, Плин, 3 врати,    
078 / 203 - 640 Прва објава: пред 49 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 слободан 1994 г. 35000 Km.
0 €
1600 ccm3, 65 КС, , 2 врати, 4x4, Светла за магла, Кука, Радио / CD,    
078 / 340 - 017 Прва објава: пред 71 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1700 1999 г. 115000 Km.
2700 €
1700 ccm3, 85 КС, Хибрид, 3 врати, 4x4, Светла за магла, Кука, Радио / CD,    
076 / 515 - 583 Прва објава: пред 85 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1700 1999 г. 115000 Km.
2700 €
1700 ccm3, 85 КС, Хибрид, 3 врати, 4x4, Светла за магла, Кука, Радио / CD,    
076 / 515 - 583 Прва објава: пред 85 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1989 г. 150000 Km.
1800 €
1600 ccm3, 40 КС, Плин, 3 врати,    
070 / 381 - 351 Прва објава: пред 94 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1.7 2001 г. 30000 Km.
3500 €
1700 ccm3, 81 КС, Бензин, 3 врати,    
070 / 351 - 654 Прва објава: пред 104 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 2107 1988 г. 0 Km.
500 €
1300 ccm3, 0 КС, Плин, 4 врати,    
072 / 597 - 170 Прва објава: пред 105 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1.7 1999 г. 125000 Km.
3150 €
1700 ccm3, 70 КС, Бензин, 3 врати, Кожен волан, 4x4, Aлуминиумски бандажи, Радио / CD, MP3,    
070 / 267 - 901 Прва објава: пред 105 месеци
           
Lada Niva 4x4 Lada Niva 4x4 1.7 1999 г. 125000 Km.
3000 €
1700 ccm3, 70 КС, Плин, 3 врати, 4x4, Кука, Радио / CD, MP3,    
070 / 267 - 901 Прва објава: пред 105 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1 
СЛЕДНА