дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Марка Volkswagen Модел Passat


РЕЗУЛТАТИ

11
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 1998 г. 2000000 Km.
2400 €
0 ccm3, 110 КС, Дизел, 5 врати,    
078 / 981 - 023 Прва објава: пред 33 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2001 г. 235000 Km.
3650 €
1900 ccm3, 96 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 310 - 522 Прва објава: пред 34 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2001 г. 235000 Km.
3650 €
1900 ccm3, 96 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 310 - 522 Прва објава: пред 34 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 1998 г. 240000 Km.
2500 €
1900 ccm3, 110 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Кожен волан, Ви    
075 / 9784 - 214 Прва објава: пред 35 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2.0tdi 2006 г. 244000 Km.
6600 €
2000 ccm3, 103 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Кожен волан, Грејачи    
071 / 308 - 654 Прва објава: пред 35 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2010 г. 230000 Km.
9000 €
1800 ccm3, 160 КС, Бензин, 4 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
070 / 263 - 535 Прва објава: пред 47 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2005 г. 210000 Km.
7500 €
2000 ccm3, 140 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
071 / 334 - 242 Прва објава: пред 48 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2.0 TDI 2006 г. 200000 Km.
8200 €
2000 ccm3, 140 КС, Дизел, 4 врати,    
078 / 218 - 896 Прва објава: пред 49 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2001 г. 220000 Km.
4400 €
1900 ccm3, 131 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Кожен волан, Ви    
070 / 314 - 996 Прва објава: пред 56 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2000 г. 200000 Km.
2800 €
1900 ccm3, 110 КС, Дизел, 4 врати, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Кожен волан, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, В    
077 / 934 - 576 Прва објава: пред 63 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat PASAAT 2007 2007 г. 130000 Km.
9300 €
2000 ccm3, 140 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
070 / 343 - 091 Прва објава: пред 66 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1 
СЛЕДНА