дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Марка Suzuki Модел Swift - old


РЕЗУЛТАТИ

3
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Suzuki Swift - old Suzuki Swift - old 1998 г. 157000 Km.
900 €
1000 ccm3, 40 КС, Бензин, 2 врати, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори,    
070 / 272 - 910 Прва објава: пред 38 месеци
           
Suzuki Swift - old Suzuki Swift - old 1998 г. 139000 Km.
1000 €
1000 ccm3, 40 КС, Бензин, 2 врати,    
070 / 272 - 910 Прва објава: пред 38 месеци
           
Suzuki Swift - old Suzuki Swift - old glx-c 1996 г. 120000 Km.
600 €
1300 ccm3, 0 КС, Плин, 4 врати, Серво Волан, Централно заклучување, ABS,    
077 / 566 - 469 Прва објава: пред 80 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1 
СЛЕДНА