дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Марка Mitsubishi Модел Outlander - old


РЕЗУЛТАТИ

6
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2005 г. 128000 Km.
7500 €
2 ccm3, 136 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Висинско подес    
071 / 266 - 409 Прва објава: пред 82 месеци
           
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2005 г. 129000 Km.
7500 €
2000 ccm3, 136 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Висинско подес    
071 / 266 - 409 Прва објава: пред 82 месеци
           
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2004 2004 г. 126000 Km.
6200 €
2000 ccm3, 136 КС, Плин, 7 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 266 - 409 Прва објава: пред 84 месеци
           
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2005 г. 123000 Km.
8000 €
2000 ccm3, 136 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
02 / 3229 - 599 Прва објава: пред 90 месеци
           
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2004 г. 140000 Km.
6900 €
2000 ccm3, 170 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Сензор за паркинг, Вис    
075 / 230 - 410 Прва објава: пред 90 месеци
           
Mitsubishi Outlander - old Mitsubishi Outlander - old 2005 г. 118000 Km.
8500 €
2000 ccm3, 136 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
070 / 248 - 908 Прва објава: пред 91 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1 
СЛЕДНА