дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Марка Hyundai Модел i10


РЕЗУЛТАТИ

2
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Hyundai i10 Hyundai i10 1999 г. 105000 Km.
1 €
0 ccm3, 0 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Металик боја,    
076 / 520 - 773 Прва објава: пред 63 месеци
           
Hyundai i10 Hyundai i10 Prime 2000 г. 168000 Km.
2200 €
1000 ccm3, 65 КС, Бензин, 5 врати, Радио / CD, MP3,    
070 / 301 - 193 Прва објава: пред 88 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1 
СЛЕДНА