дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕРЕЗУЛТАТИ

157
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Ford Mondeo old Ford Mondeo old TD 1.8 1994 г. 262000 Km.
800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Централно заклучување, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Радио / CD,    
070 / 615 - 823 Прва објава: пред 30 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra 1993 г. 0 Km.
700 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 4 врати,    
071 / 349 - 474 Прва објава: пред 30 месеци
           
Toyota Carina Toyota Carina 1993 г. 0 Km.
1000 €
0 ccm3, 0 КС, Бензин, врати, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Воздушни перничиња за возач, Светла за магла, Радио / CD,    
070 / 333 - 438 Прва објава: пред 32 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 1998 г. 2000000 Km.
2400 €
0 ccm3, 110 КС, Дизел, 5 врати,    
078 / 981 - 023 Прва објава: пред 32 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2001 г. 235000 Km.
3650 €
1900 ccm3, 96 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 310 - 522 Прва објава: пред 33 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2001 г. 235000 Km.
3650 €
1900 ccm3, 96 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 310 - 522 Прва објава: пред 33 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra 1997 г. 230000 Km.
1700 €
2000 ccm3, 90 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Подесување на волан по висина, Сензор за паркинг, Висинско подесување,    
070 / 838 - 127 Прва објава: пред 33 месеци
           
Mazda 6 Mazda 6 2004 г. 193000 Km.
2500 €
2000 ccm3, 120 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
070 / 272 - 895 Прва објава: пред 33 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 1998 г. 240000 Km.
2500 €
1900 ccm3, 110 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Кожен волан, Ви    
075 / 9784 - 214 Прва објава: пред 33 месеци
           
Volkswagen Passat Volkswagen Passat 2.0tdi 2006 г. 244000 Km.
6600 €
2000 ccm3, 103 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Кожен волан, Грејачи    
071 / 308 - 654 Прва објава: пред 33 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra 1998 г. 0 Km.
1800 €
1800 ccm3, 117 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Металик боја, Светла за магла, Ку    
078 / 506 - 205 Прва објава: пред 34 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra 2002 г. 260000 Km.
3800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, врати, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Сензор за паркинг, Кожен волан, Висинско подесување, Електрично подесув    
070 / 973 - 650 Прва објава: пред 35 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra B 1999 г. 0 Km.
2 €
1600 ccm3, 101 КС, Плин, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Возду    
075 / 399 - 188 Прва објава: пред 38 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra karavan 2000 г. 210000 Km.
2000 €
2000 ccm3, 74 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња    
072 / 214 - 589 Прва објава: пред 39 месеци
           
Peugeot 407 Peugeot 407 hdi 2004 г. 160000 Km.
4700 €
2000 ccm3, 136 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Кожен волан, Висинско подесување, ABS, ESP / ASR / B    
075 / 518 - 437 Прва објава: пред 46 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА