дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕ

Цена од Одберете Цена до Одберете


РЕЗУЛТАТИ

138
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Citroën Xsara Picasso Citroën Xsara Picasso 2.0 HDi 2003 г. 190000 Km.
2550 €
2000 ccm3, 90 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Висинско подесување, ABS, Воздушни пер    
077 / 541 - 944 Прва објава: пред 31 месеци
           
Fiat Punto Fiat Punto 2004 г. 167000 Km.
2630 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, врати,    
071 / 234 - 639 Прва објава: пред 32 месеци
           
BMW 320 BMW 320 E 46 2017 г. 240000 Km.
3000 €
100 ccm3, 136 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по    
078 / 204 - 592 Прва објава: пред 32 месеци
           
BMW 320 BMW 320 E 46 2017 г. 240000 Km.
3000 €
100 ccm3, 136 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по    
078 / 204 - 592 Прва објава: пред 32 месеци
           
BMW 320 BMW 320 E 46 2017 г. 240000 Km.
3000 €
100 ccm3, 136 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по    
078 / 204 - 592 Прва објава: пред 32 месеци
           
Škoda Fabia Combi 2009 Škoda Fabia Combi 2009 2003 г. 30000 Km.
2800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
078 / 339 - 056 Прва објава: пред 33 месеци
           
Alfa Romeo 147 Alfa Romeo 147 2006 г. 120000 Km.
2800 €
1900 ccm3, 0 КС, Дизел, 2 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Cruise Contr    
077 / 738 - 126 Прва објава: пред 33 месеци
           
Alfa Romeo 147 Alfa Romeo 147 2006 г. 120000 Km.
2800 €
1900 ccm3, 0 КС, Дизел, 2 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Cruise Contr    
077 / 738 - 126 Прва објава: пред 33 месеци
           
Alfa Romeo 147 Alfa Romeo 147 2006 г. 120000 Km.
2800 €
1900 ccm3, 0 КС, Дизел, 2 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Cruise Contr    
077 / 738 - 126 Прва објава: пред 33 месеци
           
Ford Fiesta 2014 Ford Fiesta 2014 2007 г. 135000 Km.
2800 €
1250 ccm3, 75 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, ABS, Воздушни перничиња за возач, Металик боја, Радио / CD, MP3,    
078 / 365 - 902 Прва објава: пред 34 месеци
           
Peugeot 307 Peugeot 307 2001 г. 165000 Km.
2800 €
2000 ccm3, 90 КС, Дизел, 3 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совоза    
078 / 318 - 483 Прва објава: пред 34 месеци
           
Opel Astra Opel Astra sport G 2000 г. 190000 Km.
2800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, врати, Клима, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Кожен волан, Висинско подесување, Електрично подесување, Кожни седишта, Грејачи на седишта,    
070 / 752 - 451 Прва објава: пред 35 месеци
           
Ford Focus (4 врати) Ford Focus (4 врати) itno ford fokus 1.8 tddi reg cela godina zelen karton 2002 г. 198000 Km.
2650 €
22 ccm3, 90 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Кожен в    
070 / 698 - 075 Прва објава: пред 39 месеци
           
Audi A4 Avant Audi A4 Avant 1.9 TDI 110ks 2000 г. 200000 Km.
2700 €
1900 ccm3, 110 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 253 - 753 Прва објава: пред 42 месеци
           
Volkswagen Golf IV Volkswagen Golf IV 1.6 2000 г. 170000 Km.
2900 €
0 ccm3, 0 КС, Плин, врати, Клима,    
070 / 572 - 022 Прва објава: пред 46 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА