дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕРЕЗУЛТАТИ

1494
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Volkswagen Golf V Volkswagen Golf V 2005 г. 300000 Km.
5500 €
0 ccm3, 105 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
078 / 212 - 460 Прва објава: пред 38 месеци
           
Ford Fiesta - old Ford Fiesta - old 1994 г. 0 Km.
500 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 3 врати, Серво Волан,    
077 / 682 - 576 Прва објава: пред 38 месеци
           
Fiat Punto Fiat Punto 2001 г. 0 Km.
1500 €
0 ccm3, 0 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни п    
071 / 366 - 643 Прва објава: пред 38 месеци
           
Volkswagen Golf IV Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 2002 г. 190000 Km.
0 €
4973 ccm3, 74 КС, Дизел, 3 врати, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Кожен волан, Висинско подесување, ABS, ESP / ASR / BCA, Аларм, Металик боја, Aлуминиумски бандажи, Радио / CD, USB / AUX приклучок,    
071 / 302 - 668 Прва објава: пред 38 месеци
           
Volkswagen Polo 2009 Volkswagen Polo 2009 2008 г. 133000 Km.
4100 €
1200 ccm3, 0 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, ABS, Воздушни пе    
075 / 455 - 190 Прва објава: пред 38 месеци
           
C... Cruze C... Cruze 2009 г. 103000 Km.
5900 €
1600 ccm3, 133 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
078 / 359 - 940 Прва објава: пред 38 месеци
           
Ford Mondeo old Ford Mondeo old TD 1.8 1994 г. 262000 Km.
800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Централно заклучување, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Радио / CD,    
070 / 615 - 823 Прва објава: пред 38 месеци
           
Fiat Punto I Fiat Punto I 1997 г. 177000 Km.
750 €
1108 ccm3, 40 КС, Бензин, 3 врати, Серво Волан, Радио / CD,    
070 / 748 - 571 Прва објава: пред 38 месеци
           
Opel Vectra Opel Vectra 1993 г. 0 Km.
700 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 4 врати,    
071 / 349 - 474 Прва објава: пред 38 месеци
           
Fiat Brava Fiat Brava 1.6 1998 г. 130000 Km.
1200 €
0 ccm3, 0 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Висинско подесување, Металик боја, Светла за магла, Кука, Радио / CD,    
070 / 277 - 814 Прва објава: пред 39 месеци
           
Zastava Yugo Tempo Zastava Yugo Tempo 1.1 1995 г. 60000 Km.
700 €
1100 ccm3, 55 КС, Бензин, 7 врати,    
075 / 350 - 234 Прва објава: пред 39 месеци
           
Škoda Felicia Škoda Felicia 1.9 diesel 2001 г. 250000 Km.
1300 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 5 врати, Радио / CD, MP3,    
070 / 541 - 430 Прва објава: пред 39 месеци
           
Škoda Forman Škoda Forman 1994 г. 190000 Km.
950 €
1400 ccm3, 0 КС, Плин, 5 врати,    
076 / 254 - 205 Прва објава: пред 39 месеци
           
Volkswagen Golf III Volkswagen Golf III 1.9tdi 1996 г. 300000 Km.
1300 €
1200 ccm3, 66 КС, Дизел, 4 врати, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Кожен волан, Металик боја, Aлуминиумски бандажи, Светла за магла, Xenon светла, Радио / CD, MP3, USB / AUX приклучок,    
078 / 297 - 305 Прва објава: пред 39 месеци
           
BMW 320 BMW 320 320d 2002 г. 0 Km.
4000 €
1995 ccm3, 150 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Борд компјутер, Висинско подесување, ABS, ESP / ASR / BCA    
070 / 404 - 024 Прва објава: пред 39 месеци
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА