Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол
 
Spodeli
14 August 2017, 04:13


Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол   Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол
GoPro камери монтирани на самата суспензија...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Не е никаква тајна да Ford F-150 е всушност многу моќна ѕверка, која својот полн потенцијал го покажува и на најтешките терени.
 
Видеото кое го снимија двајца ентузијасти покажува што се суспензијата на Ford трпи во текот на возењето во текот на off-road возењето. 
 
Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил