Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Џереми Кларксон снима филм, или?!
 
Spodeli
24 August 2010, 09:17


Џереми Кларксон снима филм, или?! Ford Fiesta - old Џереми Кларксон снима филм, или?!
Џереми Кларксон, легендарниот автомобилски новинар, со типична англиска слисла за хумор, тестира Ford Fiesta, само на нему својствен начин....
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Еден гледач, незадоволен од последните негови тестови, ми пишал маил, и го мотивирал.  Што мислите кога на англичанец ќе му кажете дека не е доволно луд? 7 минути и 56 секунди и бркање на фиестата низ трговски центар од Корвета, а и „учество“ во воена вежба

 

 

 


Ford Fiesta - old
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
ahha sinat covek
Напишан од miki  пред  околу 118 месеци
Videoto e od lani, bese postirano na drug portal, mislam kajgana :)
Напишан од ohrigjanec  пред  околу 118 месеци
docnite godina dena so videovo
Напишан од kkk  пред  околу 118 месеци
hahaha i jas sine go gleav pred godina dena :D:D stvarno kasnat ovie od koli.com.mk(ali ako jas iguren sum deka go znaele i oni :D), ali stvarno mi e milo cool da go gleam pak posto epten e jak testov :D
Напишан од robotic  пред  околу 118 месеци
demek pratis auto industrija pa koli.com.mk kasnat so informaciite???? hehehhehe
Напишан од A-Z  пред  околу 118 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 2
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил