Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Mercedes го претстави новото промо видео снимано во Хрватска
 
Spodeli
02 August 2017, 19:27


Mercedes го претстави новото промо видео снимано во Хрватска Mercedes-Benz E-Class  Mercedes го претстави новото промо видео снимано во Хрватска
Производителите се повеќе ги користат убавините на Балканот за снимање на новите модели...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Хрватска е се популарна, не само помеѓу туристите, туку и кај странските корпорации.
 
Автомобилската индустрија освен што своите идни сопственици сака да ги освои со своите производи, се повеќе се труди во продукцискиот дел каде што околината игра многу важна улога.
 
Островот Паг и околината веќе одамна се познати на турстите, а сега и Mercedes одлучи да го открие островот Хвар со новото промо видео за Mercedes-Benz E класа All-Terrain.
 
Доколку не сте на море, еве шанса да фатите малку морско чувство со екипата од Штутгард. Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:
 


Mercedes-Benz E-Class
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил