Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ТЕМА        КОЛУМНА        ТЕХНОЛОГИЈА       ИНТЕРВЈУ       ИСТОРИЈАТ        ФОТО НА ДЕНОТ        ИНФО       ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ        ВИЕ КАЖАВТЕ
Насловна > Новости > Инфо > Фабриката на Dodge Viper се затвора на 31 август
 
Spodeli
20 July 2017, 22:16


Фабриката на Dodge Viper се затвора на 31 август   Фабриката на Dodge Viper се затвора на  31 август
Компанијата која го произведе автомобилот кој ги освои сите срца во автомобилската индустрија...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Легендарниот американски спортист се гаси поради слабата продажба.
 
Познатата американска компанија, која ги произведуваше најжешките спортски автомобили, е принудена да ја затвори фабриката поради лошата продажба.
 
Меѓутоа, тоа не е реален показател на состојббата, бидејќи после најавата за нивно затворање, поголем дел од Американците сакаат да го купат последниот примерок од легендарниот спортист.
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Инфо 
 
 
 


Одберете нов автомобил