Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ      СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Новитет > Шминкерски додатоци од типот на LED проектори на вратите на Škodа Karoq
 
Spodeli
19 July 2017, 11:15


Шминкерски додатоци од типот на LED проектори на вратите на Škodа Karoq  Шминкерски додатоци  од типот на LED проектори на вратите на Škodа Karoq
Volkswagen објави уште неколку нови детали поврзани со моделот Karoq, кои официјално е претставен пред недела дена, а кој ќе го замени популарниот модел Yeti...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Деталите се првенствено поврзани со внатрешноста на автомобилот. По отворањето на вратите, сопственикот ќе го дочека светлечкото име на моделот, кое ќе биде проектирано на подот на автомобилот.

Оваа вест поттикна бројни коментари, кои се воглавно негативни, бидејќи купувачите на Škodа по природа не сакаат додатоци од овој тип, туку сакаат конкретни можности за сумата која ја плаќаат за автомобилот.
Измена ќе добие и плочата со инструменти, која во зависност од опциите на автомобилот може да биде и целосно дигитална, за разлика од својот предходник, моделот Yeti.
 
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Новитет 
 
 
 


Одберете нов автомобил