Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ТЕМА        КОЛУМНА        ТЕХНОЛОГИЈА       ИНТЕРВЈУ       ИСТОРИЈАТ        ФОТО НА ДЕНОТ        ИНФО       ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ        ВИЕ КАЖАВТЕ
Насловна > Новости > Инфо > BMW 760Li повторно во проблеми
 
Spodeli
01 July 2017, 16:03


BMW 760Li повторно во проблеми BMW Серија 7 - 2012  BMW 760Li повторно во проблеми
Миленикот на баварската понуда и пред два месеци беше повлечен поради истиот проблем...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

BMW 760Li моментално е миленик во понудата на баварскиот премиум автомобилски производител.
 
На пазарот се борат за купувачи со Audi S8 и Mercedes-AMG S63, и сето тоа би било добро да нема еден проблем - да не тече моторно масло од автомобилот.
 
Пред два месеци дел од автомобилите се повлечени, а Баварците сега поради истиот проблеми повторно мораа да ги однесат на сервис погодените возила.
 
Тоа дефинитивно не е добра реклама за BMW, посебно за споменатиот модел, кој чини колку и еден голем стан во центарот на Скопје.

BMW Серија 7 - 2012
 Фотогалерија
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Инфо 
 
 
 


Одберете нов автомобил