Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Renault претстави лак за нокти
 
Spodeli
28 June 2017, 19:07


Renault претстави лак за нокти Renault Twingo  Renault претстави лак за нокти
Достапен во боите на Renault Twingo...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

За сите дами кои сакаат да ја спарат бојата на својот автомобил со бојата на лакот на ноктите, Renault смисли генијално решение.
 
 
Тие претставија серија на лак за нокти во кои во кои е достапен и автомобилот Twingo.
 
Секако, за сега е подржан само ограничен сет бои, така што постојат нијанси на сива, црвена, жолта и секако, црна боја.
 
Од Renault велат дека овој додаток е од повеќенменески тип, бидејќи освен своите нокти, можете да ги офарбате и помалите оштетувања на каросеријата на автомобилот.
 
 
Цената на едно шишенце лак, изнесува само 8,9 евра.

Renault Twingo
 Цени и нивоа на опрема
 Фотогалерија
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил