Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ      СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Новитет > Претставен новиот Opel Adam Black Jack
 
Spodeli
15 May 2017, 23:31


Претставен новиот Opel Adam Black Jack Opel Adam Претставен новиот Opel Adam Black Jack
Од Opel пристигна нова, атрактивна верзија на популарниот модел Adam, кој го носи името Black Jack...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Opel Adam е навистина посебен и агилен автомобил, одлично изгледа и може да биде стилизиран точно според желбите на неговиот сопственик.

Шампионот во персонализацијата сега играта ја подигнува на повисоко ниво, односно со претставувањето на моделот Opel Adam Black Jack, во црно-жолт дизајн, на тој начин создава остар контраст кај малиот автомобил. 
 
Сенката под црниот поклопец на моторот може да биде во боја која самите ќе ја изберете од широката палета на бои наменета за овој автомобил.
 
Во препознатливиот стил на Adam, Black Jack верзијата исто така нуди можности за персонализација. Овој модел, е достапен и во неколку други верзии: Adam S, Adam Rocks и Adam Rocks S, кои исто така можат да го добијат изгледот на Oepl Adam Black Jack.
 
Како и секој Opel Adam, така и неговото најново Black Jack издание обезбедува забавно и практично возење - со ултрамодерен IntelliLink инфотаинмент систем, вклучуваји комуникација со мобилни уреди, како и врвна поврзаност благодарение на Opel OnStar системот. Наградуваниот  нуди голем број на варијации, кои можат да бидат конфугурирани дури од почетокот на летото.
 
 

Opel Adam
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Новитет 
 
 
 


Одберете нов автомобил