Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Топ 10 автомобили со најубава внатрешност
 
Spodeli
20 April 2017, 00:07


Топ 10 автомобили со најубава внатрешност Alfa Romeo Giulia 2019 Топ 10 автомобили со најубава внатрешност
Од листови злато па до седишта од коњска кожа, кој го зазеде првото место?...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Магазинот Ward's Auto и оваа година избра топ листа на најубави ентериери на автомобили за 2017 година.

И овој избор покажа дека дизајнот на внатрешноста не мора нужно да има врска со цената на автомобилот, така што на листата се најде и автомобил кој чини 29.000 долари, но и автомобил кој чини неверојатни 278.000.
 
Целата листа можете да ја погледнете во продолжение:
 

Alfa Romeo Giulia ($50,490)

 

Bentley Bentayga ($278,730)

 

Buick LaCrosse ($50,270)

 

Honda CR-V ($34,635)

 

Lexus LC 500 ($102,995)

 

Lincoln Continental ($72,870)

 

Maserati Levante ($90,000)

 

Mazda CX-9 ($45,855)

 

Mini Countryman ($38,450)

 

Subaru Impreza ($29,260)


Alfa Romeo Giulia 2019
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил