Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Одмазда: Возачи загратија погрешно паркиран автомобил
 
Spodeli
05 January 2017, 09:18


Одмазда: Возачи загратија погрешно паркиран автомобил Nissan Juke  Одмазда: Возачи загратија погрешно паркиран автомобил
Возачот на Nissan автомобилот зафатил две паркинг места, па автомобилот му беше загратен со колички за пазарување...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Гужвите на паркинг местата во денешно време знаат да предизвикаат и физички пресметки.
 
 
Луѓето неретко знаат да ја земат и правдата во свои раце, како што тоа беше случај во американската сојузна држава Маине.
 
Возачот на Nissan Juke беше непрописно паркиран преку две паркинг места, а тоа ги налути и останатите посетители на трговскиот центар, кој поради него морале да кружат на паркингот.
 
За возачот на овој автомобил да ја научи лекцијата, неговиот кросовер го заградија со колички. Нема сомнеж дека сопственикот на овој автомобил беше изненаден кога се врати на паркинг, но веројатно ја сфати пораката дека не може да се однесува како шериф.
 

Nissan Juke
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил