Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Тјунинг > Први фотографии – BMW X3 M-Sport
 
Spodeli
22 July 2010, 16:52


Први фотографии – BMW X3 M-Sport BMW X3 - old Први фотографии – BMW X3 M-Sport
Не, не се работи за спортска изведба на Х3, туку „М“ ниво на опрема, кое покрај козметичките додатоци, донесува и преработка во подвозјето...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

„М“ пакетот на опрема, вклучува надворешни измени, односно поголеми браници, пошироки крила, спојлери и 19 цолни алуминиумски тркала, а измени има и внатре – вграден е поспортски волан, поспортски седишта, спортски менувач...

Љубителите на спортското возење ќе треба да ги усреќи преработеното подвозје, кое треба да овозможи подобри возни својства, како и преработеното управување, кое ќе овозможи подобар филинг за возачот.

Овој пакет на опрема, треба да биде достапен наскоро по почетокот на продажбата на Х3, во првата половина наредната година.

 


BMW X3 - old
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
aman be bmw retardiran si ili sto??? dosta strakas kako ropak na "isprati komentar"
Напишан од 54  пред  околу 121 месеци
q5 izgleda kako karava vo sporedba so bmw x3
Напишан од bmw  пред  околу 121 месеци
komentari od bez veza q5 da mu se fati na x3
Напишан од bmw  пред  околу 121 месеци
komentari od debili q5 da mu se fati na x3
Напишан од bmw  пред  околу 121 месеци
komentari od debili q5 da mu se fati na x3
Напишан од bmw  пред  околу 121 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 4
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Тјунинг 
 
 
 


Одберете нов автомобил