Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Премиерa > Загревање за „The Grand Tour“. Џереми Кларксон објави снимнка од шаторот
 
Spodeli
29 September 2016, 13:10


Загревање за „The Grand Tour“. Џереми Кларксон објави снимнка од шаторот  Загревање за „The Grand Tour“. Џереми Кларксон објави снимнка од шаторот
Нешто повеќе од еден месец не дели од почетокот на првата сезона на серијалот „The Grand Tour“...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

 Во очекување страртот на 18 ноември, Кларксон низ серија од краки видеа не запознава со некои детали во врска со серијалот. Најновотп обезбедува поглед во шаторот, поточно во техника која ја користат.
 
 
Кларксон е на овој дел е особено горд, па вели дека нивната техника има потенцијал да за водење на мала војна, контрола на носачи на авиони, па дури и лансирање на вселенски летала.
 
Засега не се знае многу за содржината на првата сезона, освен дека конечно ќе бидеме во можност да видиме споредба на најдобрите 3 хиперавтомобили на денешницата. Се разбира, тоа се LaFerrari, Porsche 918 Spyder и McLaren P1.
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Премиерa 
 
 
 


Одберете нов автомобил