Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Маркет / Бизнис > Renault Maкедонија со одлични поволности за Dacia Duster
 
Spodeli
22 July 2016, 20:09


Renault Maкедонија со одлични поволности за Dacia Duster Dacia Duster  Renault Maкедонија со одлични поволности за Dacia Duster
Dacia Duster, oтсега со 3.99% каматна стапка, без трошоци за одобрување и само 15% учество...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Ако сакате SUV - модел кој има ниска цена со одлична понуда и ниска каматна стапка, тогаш Dacia Duster e автомобил за вас. 
 
Од Renault Македонија со одлична понуда до 31.07.2016. Со учество од 15% и каматна стапка од само 3,99% можете да возите нов Dacia Duster. Во овој проект Renault Македонија се во соработка со Стопанска банка АД Битола, па кредитот е без трошоци за одобрување.
 
За повеќе информации посетете ја официјалната страна http://dacia.mk/usluge-i-financiranje/akcii.html
 
Закажете тест возење на 02/2 727 201. 
 

Dacia Duster
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Маркет / Бизнис 
 
 
 


Одберете нов автомобил