Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Идиот со Mercedes SLK блокирал амбулантно возило неколку километри
 
Spodeli
07 June 2016, 15:18


Идиот со Mercedes SLK блокирал амбулантно возило неколку километри  Идиот со Mercedes SLK блокирал амбулантно возило неколку километри
Возачот намерно вози пред амбулантно возило, прави милион прекршоци и несомнено му го блокира патот....
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

"Идиот од возач" во Тренцин, Словачка, е снимен како намерно му го блокира патот на амбулантното возило со пуштени ротациони светла и сирена. Тој вози премногу невнимателно, со што претставува опасност и за другите возачи.
 
Станува збор за 45 - годишниот Борис Захуменски, кој бил уапсен и му била земена возачката. Захуменски исто така имал и пиштол во возилото, за кој тврди дека имал дозвола. За инцидентот снимен во видеото тој тврди дека не го забележал амбулантното возило.
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил