Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ТЕМА        КОЛУМНА        ТЕХНОЛОГИЈА       ИНТЕРВЈУ       ИСТОРИЈАТ        ФОТО НА ДЕНОТ        ИНФО       ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ        ВИЕ КАЖАВТЕ
Насловна > Новости > Технологија > Nissan интегрираше апликација за запознавање на партнери
 
Spodeli
07 April 2016, 09:25


Nissan интегрираше апликација за запознавање на партнери   Nissan интегрираше апликација за запознавање на партнери
Автомобил и технологија за оние со осамени срца...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Nissan додаде нова функционалност во својот N-Connect App infotainment систем во вид на апликација за спојување на партнери.
 
 
По пат на апликацијата можете да споделувате лични податоци и фотографии, како и информации поврзани со вашиот Nissan.
 
Осамените срца на овој начин со новиот Nissan ќе решат два проблеми, пронаоѓање на партнер со купување на новиот автомобил!
 
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Технологија 
 
 
 


Одберете нов автомобил