Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Најубавите хостеси на саемот за автомобили во Белград
 
Spodeli
21 March 2016, 13:32


Најубавите хостеси на саемот за автомобили во Белград   Најубавите хостеси на саемот за автомобили во Белград
Тие го разубавија BG Car Show...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Работата на девојките од автомобилските штандови кои на штикли поминуваат десетина часа дневно не е ни малку лесна. Сепак, тие секојдневно таа работа ја извршуваат со шармантна насмевка.
 
 
Секогаш расположени за фотографирање, но подготвени и да ви ги дадат бараните информации, хостесите на саемот за автомобил и оваа година го разубавија BG Car Show.
 
Затоа, покрај новите модели на возила, тие се ѕвездите на автомобилскиот саем. Фотографиите можете да ги погледнете во продолжение:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил