Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Видео: видете како Руси дрифтаат Lada низ улиците на Москва!
 
Spodeli
07 February 2016, 15:23


Видео: видете како Руси дрифтаат Lada низ улиците на Москва!  Видео: видете како Руси дрифтаат Lada низ улиците на Москва!
Лудите Руси, во професионално снимено видео, со добро спремена Lada. Забава, загарантирана....
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

И најдоброто од се, трагите на асфалтот ги остава Lada, а не некој мега скап супер автомобил...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил