Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Видео: 0-200 km/h во новиот Ford Focus RS
 
Spodeli
23 January 2016, 14:36


Видео: 0-200 km/h во новиот Ford Focus RS Ford Focus RS - 2013 * Видео: 0-200 km/h во новиот Ford Focus RS
Веројатно најдобриот компактен спортист во моментов, на драг патека, од 0-200 km/h...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Автомобилот имаше многу позитивни критики од новинарите кои можеа да го пробаат и според нив, тој е моментално најдобриот компактен спортист, особено поради забавата во возењето која му ја овозможува на возачот.
 
Но, ните сме тука за да видиме колку е брз најмоќниот Focus со 350 КС. Па, без многу должење, еве го видеото:


Ford Focus RS - 2013 *
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил