Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Галерија од чудни и прекрасни модели изложени на SEMA 2015
 
Spodeli
06 November 2015, 21:00


Галерија од чудни и прекрасни модели изложени на SEMA 2015  Галерија од чудни и прекрасни модели изложени на SEMA 2015
SEMA е автомобилско шоу на кое изразот „чудни и прекрасни“ навистина држи вода, бидејќи на овој настан може да се видат некои прилично необични „креации“...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Зомби навлаки, бесни Rolls-Royce изведби, камиони толку големи што изгледаат како да им треба дозвола за слетување, Kia што ќе ве послужи пиво... SEMA (Specialty Equipment Market Association) e автомобилско шоу како ниедно друго во светот, па оттаму сосема е соодветно што се одржува во Лас Вегас.

Во продолжение, можете да ја погледнете галеријата во која ви ги претставуваме најнеобичните поставки и модели на SEMA 2015...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил