Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Необични експонати на саемот за автомобили во Токио
 
Spodeli
01 November 2015, 21:58


Необични експонати на саемот за автомобили во Токио  Необични експонати на саемот за автомобили во Токио
Доколку сакате да најдете експонати и возила што ги надминуваат стандардните норми, на саемот за автомобили во Токио нема да барате предолго. Во оваа објава ви презентираме фотографии од некои од најчудните експонати годинава...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

 

Suzuki

3D принт од новиот мотоцикл на Suzuki, GSX-R

Трактор Ken Okuyama

Suzuki minivan

Toyota FT-EV

Трофејот од „Премиер лига“ (реплика) на штандот на Yokohama

 Honda Fit (Jazz) 

Инвалидска количка ZiED

Ќе погодите ли кој модел му припаѓа на Darth Vader?

 Yamaha three-wheeler

Honda Walker Stand

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил