Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1        WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Македонија > Citroen C4 Cactus за 12.990 евра
 
Spodeli
30 September 2015, 20:47


Citroen C4 Cactus за 12.990 евра Citroën C4 Cactus Citroen C4 Cactus за 12.990 евра
Тестирајте го овој наградуван кросовер во најблискиот Citroen продажен салон...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Новиот Citroen C4 Cactus е автомобил кој ги одговара прашањата на денешницата, комбинирајќи иновативен дизајн и корисни технологии.

100% иновативен и интуитивен, тестирајте го овој наградуван кросовер во најблискиот Citroen продажен салон.

Пријавете се за пробно возење веднаш.


Citroën C4 Cactus
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Македонија 
 
 
 


Одберете нов автомобил