Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1       WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Formula 1 > Како Луис Хамилтон го минува слободното време
 
Spodeli
01 September 2015, 19:41


Како Луис Хамилтон го минува слободното време  Како Луис Хамилтон го минува слободното време
Актуелниот светски шампион во Формула 1 и севкупниот лидер во генералниот пласман во годинашниот шампионат, Луис Хамилтон, во ова видео прикажува дел од неговиот приватен живот...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Да не должиме премногу, станува збор за интересно видео, во кое се наведени неколку интересни начини на кои Ф1 ѕвездата се забавуваше во текот на својот летен одмор.

Едно е сигурно. Дефинитивно не му било здодевно, а малото палаво момче очигледно нема никогаш да излезе од него.

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Formula 1 
 
 
 


Одберете нов автомобил