Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
 
Насловна > Новости > Електрични автомобили > Како се произведува Tesla Model S
 
Spodeli
30 August 2015, 21:56


Како се произведува Tesla Model S Tesla Model S Како се произведува Tesla Model S
Благодарение на ова видео, сите заинтересирани читатели, имаат уникатна можност да видат како се одвива целокупниот производствен процес на еден од најпопуларните автомобили на денешницата...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Во продолжение, можете да го погледнете начинот на производство на популарниот електричен седан со високи перформанси, за кој многумина веруваат дека е предвесник на иднината на автомобилската индустрија. Уживајте...


Tesla Model S
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Електрични автомобили 
 
 
 


Одберете нов автомобил