Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Дрифтање со Mercedes 200D
 
Spodeli
17 June 2015, 21:43


Дрифтање со Mercedes 200D  Дрифтање со Mercedes 200D
Со години луѓето на овие простори веруваат дека Mercedes 200D W123 е „трактор“ кој лесно може да пренесе два тони зеленчук до локалните пазари, но дека кога станува збор за перформансите, на нагорнини лесно може да биде престигнат и од велосипедист...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Момците кои го направиле видеото што можете да го видите во продолжение, докажуваат дека дизел моторот со 60 КС сепак знае да овозможи неограничена забава...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил