Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Кога ќе се заинатат двајца тврдоглави возачи
 
Spodeli
05 May 2015, 12:15


Кога ќе се заинатат двајца тврдоглави возачи C... Camaro Кога ќе се заинатат двајца тврдоглави возачи
Во вакви ситуации сообраќајната незгода е неизбежна...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Најлошото е што во сообраќајот често страдаат и оние кои не се виновни.

За среќа, во овој случај, се чини дека никој не беше повреден. Работата на професионалните возачи дефинитивно не е лесна, со оглед на тоа дека постојат секакви учесници во сообраќајот, некои од нив зрели и за психијатриско надгледување...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил