Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Пекинг е чуден и воодушевувачки
 
Spodeli
28 April 2010, 12:32


Пекинг е чуден и воодушевувачки  Пекинг е чуден и воодушевувачки
Ќе биде интересно дали некои од овие концепти ќе влезе во производство или дали ќе ги видиме на Стариот Континент ...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Она што ги прави многу интересни е тоа што скоро во целост копираат некои модели што ние ги знаеме, нормално дизајнерски, однадвор. Да се надеваме дека и од технолошки аспект се толку напредни, иако не би се обложиле на тоа...

Но, да не должиме многу, погледнете ги овие чудни концепти и модели од една страна, а секако, има и по нешто симпатично.

Стари коментари
Shto bara starata verzija na x5 ?? :OO
Напишан од Miki  пред  околу 109 месеци
90% od kolive dali se kopii ili ne top se i so cena i so kvalitet, zasto nemojte da mislite deka bmw napraveno vo kina e mnogu pokvalitetno od ovie koli.
Напишан од abarth  пред  околу 115 месеци
HA kopii ne kopii ojde cela avto industrija vo Kina.Kaj gospodata Amerikanci im paga prodazbata na avtomobili
Напишан од pozdrav  пред  околу 115 месеци
Значи, копии од сите можни светски производители. УЖАС!!! А квалитетот е друга приказна
Напишан од mkm  пред  околу 115 месеци
Леле последниве 2.. ахаххах :D
Напишан од Mr.Doni  пред  околу 115 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил