Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Најдобрите девојки на автомобилскиот саем во Детроит
 
Spodeli
17 January 2015, 23:26


Најдобрите девојки на автомобилскиот саем во Детроит  Најдобрите девојки на автомобилскиот саем во Детроит
Одвреме навреме би било добро да се тргнеме од автомобилите и фокусираме на нешто друго...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

На секој автомобилски саем, покрај автомобилите пожелно е да има и добри девојки. За среќа, саемот во Детроит беше еден од нив. Следува мала фото галерија од најдобрите девојки од овогодинешниот саем.

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил