Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Најчудните, а воедно и интересни автомобили на CES 2015
 
Spodeli
09 January 2015, 12:28


Најчудните, а воедно и интересни автомобили на CES 2015  Најчудните, а воедно и интересни автомобили на CES 2015
Las Vegas... Годишниот собир кој е наменет за технолошките компании беше превземен од страна на автомобилските произведувачи...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

На овој саем забележани беа низа креации посветени на автомобилската индустрија. Некои беа чудни, некои беа фокусирани кон иднината или направени само од чиста забава. Иако многу од овие автомобили нема  да бидат достапни во продажба, погледнете ги моделите за кои мислиме дека се најинтересни. 

 

Mitsubishi Emirai Концепт

Претставен без технички карактеристики, доволно е само да го погледнете автомобилот за да знаете дека е насочен кон иднината. 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил