Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1       WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Formula 1 > ГН на Малезија низ фотографии
 
Spodeli
06 April 2010, 15:44


ГН на Малезија низ фотографии  ГН на Малезија низ фотографии
Фотогалерија од F1 трката на патеката во Сепанг, каде Red Bull ја оствари првата еден - два победа сезонава, на чело со ултра талентот Себастијан Фетел....
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Трката не беше интересна како претходната во Австралија, освен неколку бројните престигнувања на возачите на Ferrari и McLaren. Но, затоа беа присутни егзотичните косооки убавици... 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Formula 1 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил