Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ВОДИЧ ПРИ КУПУВАЊЕ НА АВТОМОБИЛ              КОРИСНИ АВТО - СОВЕТИ        СОВЕТИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ        ТОП 5
Насловна > Новости > Совети за безбедност > Лизгав коловоз без зимска опрема секогаш резултира во хаос
 
Spodeli
30 October 2014, 11:19


Лизгав коловоз без зимска опрема секогаш резултира во хаос  Лизгав коловоз без зимска опрема секогаш резултира во хаос
Првиот снег и ниските температури овие денови направија вистински хаос на сообраќајниците во русија...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Потполно замрзнат коловоз и блага закривеност на патот се доволни да ја покажат немоќта на возачите во овие услови. Во видеото што следува ќе добиете слика како изгледа сето тоа. За среќа сите учесници во оваа несреќа минаа без повреди.

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Совети за безбедност 
 
 
 


Одберете нов автомобил