Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1       WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Formula 1 > Спорт Бокс: запознајте се одблизу со Formula 1!
 
Spodeli
03 April 2014, 23:16


Спорт Бокс: запознајте се одблизу со Formula 1!  Спорт Бокс: запознајте се одблизу со Formula 1!
Специјализираното списание Спорт Бокс, во новото, трето издание, ќе ве запознае со сите детали за новата сезона од Formula 1!...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

За мотоспорт зависниците, вклучен е и целосен водич за Moto GP шампионатот, а како подарок има и DVD од новиот филм „Rush”, во кој се зборува за ривалството меѓу Џејмс Хант и Ники Лауда, како и книга „Плејбојот и Стаорецот“, во која се опишува токму битката за титулата во 1976 година.

Во списанието има и специјално интервју токму со Ники Лауда, како и многу други интересни содржини за случувањата од светот на Formula 1.
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Formula 1 
 
 
 


Одберете нов автомобил