Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Ѕвездите на Frankfurt Motor Show 2013
 
Spodeli
23 September 2013, 22:22


Ѕвездите на Frankfurt Motor Show 2013  Ѕвездите на Frankfurt Motor Show 2013
Саемот за автомобили во Франкфурт (кој заврши викендов) и оваа година го задржа угледното ниво во однос на бројот на премиери во сите автомобилски сегменти и уште еднаш покажа зошто е најголем...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Биеналето кое на календарот се заменува со Paris Motor Show, вратите за посетители ги отвори на 14-ти септември и уште во првите два дена беше јасно дека настанот кој се простираше на 235.000 квадратни метри, ќе има што да понуди.

Во инфо-графикот подолу, погледнете ги ѕвездите на годинашното издание на Frankfurt Motor Show...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил