Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Најдоброто од Франкфурт 2013-та
 
Spodeli
18 September 2013, 18:33


Најдоброто од Франкфурт 2013-та  Најдоброто од Франкфурт 2013-та
Frankfurt Motor Show 2013 е во полн замав. Фокусот, се разбира, најчесто е на премиерите кои се случуваат на една од најважните автомобилски изложбени манифестации во светот, но конкретно со оваа објава, ние ќе се задржиме на „нај“ моментите досега...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Фотографиите проследени со текст, погледнете ги во галеријата подолу...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил