Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Погледнете колку опасна може да биде отворена шахта на патот
 
Spodeli
29 August 2013, 19:34


Погледнете колку опасна може да биде отворена шахта на патот Ford Transit Connect Погледнете колку опасна може да биде отворена шахта на патот
На луѓето понекогаш им се малку две очи за да ја согледаат опасноста што им се заканува во сообраќајот...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Покрај однесувањето на другите учесници во сообраќајот, возачот секогаш мора да внимава и на патот по кој вози.

Оваа лекција, за жал, на потешкиот начин ја научи возачот на бел Ford Transit кој на улица во Украина, со своето комбе налета на отворена шахта.

За среќа, во инцидентот никој не беше повреден. Во продолжение, погледнете го ова видео, кое наводно е снимено на 27 август 2013-та, а за веднаш да ја видите „акцијата“, премотајте на 02:30.


Ford Transit Connect
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил