Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ТЕМА        КОЛУМНА        ТЕХНОЛОГИЈА       ИНТЕРВЈУ       ИСТОРИЈАТ        ФОТО НА ДЕНОТ       ИНФО       ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ        ВИЕ КАЖАВТЕ
 
Spodeli
27 December 2009, 12:37


Хостеси - Sema 2009  Хостеси - Sema 2009
Малку облини, предница, маска, хауба... Спојлери нема!...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Информација дека и оваа година македонските топ модели нема да имаат можност да не пречекаат пред автомобилите, на традиционалниот Авто-Саем, кој порано се одржуваше во Скопје. Бизнис релациите помеѓу Скопски Саем и авто-импортерите се уште не се во фаза во која има договор, па речиси е сигурно дека саем и годинава ќе нема. 

Тоа е сигурно, исто како што е сигурно дека на маичката што ја носи девојкава нема да и се оди во шкафче, откако ќе заврши нејзиниот настап.

Стари коментари
saemot koga e otvoren za javnosta nema manekenki ,moze nekoja samo da vidis no toa e sosema malku
Напишан од wow  пред  околу 119 месеци
ova double kill- ides na saem za koli, a istovremeno i saem za zeni :P steta e vakvo nesto sto nema kaj nas :S
Напишан од 50 Cent  пред  околу 126 месеци
ma super se neznaes koja da ja vozis
Напишан од boban  пред  околу 128 месеци
malive se da gi grabnes i da begas :)
Напишан од fico  пред  околу 128 месеци
Ma super se :)
Напишан од viksa  пред  околу 128 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 2
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Фото на денот 
 
..........
 
 
Фото на денот
 
Архива - Фото на денот
 
Најпопуларни
 
Хостеси - Sema 2009

Повеќе >
  Хостеси - Sema 2009
 
Архива - Фото на денот


Одберете нов автомобил